Loading color scheme

Aktuálně neprobíhají kurzy. Budeme Vás informovat v září. Děkujeme za pochopení, tým 1FIT

Blog

Na našem blogu se můžete dozvědět plno zajímavých rad, tipů a odkazů. Všechno se točí kolem sportu, dětí, rodičovství, zdravého životního stylu a cestování.

Přestávám kojit jak neztloustnout?

V době, kdy přestává maminka kojit, často dochází ke zvýšení váhy. Jak tomu zabránit? A v čem ještě je toto období nebezpečné? V období, kdy je dítěti jeden rok, přestává mnoho matek s kojením. To s sebou nese nebezpečí rychlého příbytku hmotnosti. 

Děti a elektronika

Mobilní telefony, televize, tablety, počítače. To vše každý den používáme a je zřejmé, že tyto „hračky“ lákají i děti. Nemůže jim však nadměrné používání elektroniky uškodit? 

Historie zdravé výživy

Znáte hlavní zásady zdravé výživy v moderní době? Především je třeba potraviny vybírat opravdu pečlivě. Další hlavní zásadou je vyváženost, tedy ideální poměr bílkovin, sacharidů a tuků, které potřebujeme. Zároveň by náš jídelníček měl být bohatý na vitamíny a minerály. Co dál?

Historie kočárku

V čem vozili miminka naši předkové a proč původně kočárky tahali poníci?Historie kočárků, ač se to z dnešního pohledu nezdá, není příliš dlouhá. Kočárky v průběhu let prošly spoustou funkčních i módních proměn. A není pochyb o tom, že spousta vývojových změn nás ještě čeká. Jak to vypadalo s kočárky v době, kdy se v nich vozili naše praprababičky?

Přihlaste se k odběru novinek a získejte plno slev a výhod.

Please enable the javascript to submit this form

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem a slevovými výhodami s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Publish modules to the "offcanvs" position.