Za vznikem 1FIT stojí Adéla a Vendy, dlouholeté kamarádky, které se znají ze studií na vysoké škole - Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Od mala obě milují sport a dodnes je to nepřešlo. Už během studií si založily své sportovní a volnočasové spolky. Vendy se od roku 2011 věnuje kroužkům pro děti, cvičení pro dospělé, organizuje soustředění, závody a sportovní pobyty. Adéla od roku 2013 organizuje sportovní příměstské tábory a měla možnost pracovat na mnoha sportovních a kulturních eventech. Všechny jejich dosavadní aktivity se těší velkému zájmu a proto mají motivaci dál na svých nápadech pracovat.

Podnikatelky, sportovkyně a maminky, které se snad nikdy nezastaví! Takto o nich mluví přátelé, kteří si nestíhají zapamatovat všechny jejich nápady. Obě stále hledají nové možnosti ve světě sportu a zdravého životního stylu. Popsané zápisníky, plné projektů a nových služeb, jsou toho důkazem. Obě si pokládaly stejnou otázku: “Kdy já to všechno stihnu?” A tak je napadlo, že ve dvou se to přece lépe táhne a rozhodly se dát hlavy dohromady.

Kvůli nouzovému stavu v České republice a karanténě v roce 2020 se mohly holky osobně potkat jen jednou. Zbytek plánu musely vymyslet on-line.

Sloučily své mnoholeté zkušenosti, nápady a již fungující organizace SPORTJOY a SPORTÝNA.

Založily novou organizaci 1FIT, která se zaměřuje na sportovní vyžití pro celou rodinu. Nabízí aktivity pro děti, cvičení pro maminky a zájezdy pro celou rodinu s pestrým program pro děti.

1FIT (neboli VANFIT) - s Vendy a Adélou navždy FIT :)